KESO

Kontakt z obsługą klienta: +48 (22) 33 59 888

Biblioteka Śląska w Katowicach

Biblioteka Śląska jest największą i najstarszą biblioteką naukową na terenie Górnego Śląska. Powstała w 1922 roku jako Biblioteka Sejmu Śląskiego. Od początku swojego istnienia łączyła funkcje biblioteki naukowej i publicznej. Obecnie jest także biblioteką wojewódzką – otacza opieką merytoryczną sieć biblioteczną województwa śląskiego. Jej zbiory zaliczane są do narodowego zasobu bibliotecznego. Obiekt zabezpieczony jest mechanicznym systemem Master Key KESO 2000S i elektro-mechanicznym KESO Kek Gene

http://www.bs.katowice.pl/

 

Zameczek Myśliwski w Promnicach
Zameczek Myśliwski w Promnicach powstał za życia księcia Pszczyńskiego Jana Henryka XV i jest połączeniem elżbietańskiego domu leśnego i szwajcarskiego domku wiejskiego. Jest położony nad dużym pięknym jeziorem i otoczony wspaniałymi drzewami... Dziś pełni funkcję bazy hotelowej o wyjątkowym klimacie. Obiekt jest zabezpieczony mechanicznym systemem Master Key KESO.

http://www.promnice.pl

 

 

Elektrownia Łaziska
Od 28 grudnia 2000 roku Elektrownia Łaziska w Łaziskach Górnych wchodzi w skład Południowego Koncernu Energetycznego S.A., który 1 września 2011 roku zmienił nazwę na TAURON Wytwarzanie S.A. i jest częścią  holdingu TAURON Polska Energia SA; Obiekt jest zabezpieczony system MasterKey KESO.

http://www.ellaz.pl