O nas

Assa Abloy

Keso – razem od 1963 roku

Firma KESO AG (Keller & Sohn) została założona w 1963 roku w Richterswil (Szwajcaria) przez Ernst Keller. Już w 1958 roku Keller otrzymał pierwszy patent na klucz z nawiertami. KESO AG, poprzez innowacyjne zabezpieczenia klucza przed kopiowaniem oraz rewolucyjną na tamte czasy modułową budowę wkładki, pozyskało w szybkim tempie rynki zagraniczne w Niemczech, Francji i Holandii, Brazylii i USA. W 2001 Ernst Keller sprzedając firmę KESO szwedzkiej grupie technologicznej ASSA ABLOY, która jest liderem zabezpieczeń mechanicznych drzwi na świecie, rozwiązał nie tylko problem następcy ale zapewnił również tym samym dalszy rozwój firmy. KESO AG dziś to: ponad 350 patentów oraz ponad 200 pracowników w głównej siedzibie firmy w Richterswil na jeziorem Zuryskim.

W Polsce, od 1992 roku, firmę Keso reprezentuje Freiberger Sp. z o.o.

Firma od lat gwarantuje szybką realizację systemów Master Key oraz serwis „7 dni w tygodniu” w całej Polsce, przez co klient ma pewność, że nasz serwis nie kończy się na sprzedaży.

Dowodem niezawodności antywłamaniowych wkładek KESO oraz technicznych możliwości tworzenia nawet najbardziej skomplikowanych systemów Master Key jest nasza lista referencyjna.

Sprawdź! Przekonaj się! Zaufaj naszemu doświadczeniu.
KESO – szwajcarska precyzja.